הרבה יותר מציורי אוירה

הציורים האנרגטיים של הציירת עדנה טופר הם הרבה יותר מציורי אוירה רגילים. אלו הם ציורים אומנותיים המיועדים להעלאת האנרגיה בבית ובמשרד. כל ציור משדר תדר ואנרגיה מסוימים המשפיעים על כל חלל החדר והן על המתבונן בהם.

גם אתה יכול ליצור אוירה מיוחדת בביתך או במשרד

אנשים רבים משקיעים בעיצוב הבית או המשרד. הם מתייעצים עם מעצב פנים ומשקיעים בריהוט חדש, מרצפות, תאורה ועוד. הכול מראה על מקום יוקרתי ומעוצב למהדרין עד שמגיעים לקירות, שם משום מה נגמר התקציב ולא ניכרת השקעה רצינית. דווקא הציורים והתמונות על הקירות הם אלו שיוצרים את האנרגיה הנעימה יותר או פחות בבית. הם אלו המכתיבים את הסגנון ואוירה בחלל ודווקא בנקודה זו אנשים רבים נופלים. רבים מתייחסים לציור ככתם צבע שיתאים לריפוד או לשטיחים ולא שמים לב מה התמונה משדרת ואיזו אוירה היא משרה.

מדוע הציורים הם מרכיב משמעותי בעיצוב?

אנו בני האדם לא רק רואים את הציור בעינינו אלא קולטים את הציור לתת מודע שלנו ומשם הוא מתחיל להשפיע עלינו בין אם נרצה בכך או לא. אנו מושפעים מהצבעים, מהצורות ומהמסרים שהתמונות מעבירות לנו. לכל הגורמים האלו יש השפעה רבה על מצב הרוח והאנרגיה שלנו מבלי שנהיה מודעים לכך. לפעמים תמונות וציורים מעוררים זיכרונות מודחקים מחיים אלו או מגלגולים קודמים, ואלו מעלים כאב ועצב בלתי מוסברים. כשם שלא מזכירים את המילה חבל במקום שאדם תלה עצמו ,לא רצוי לתלות תמונות וציורים אשר מעוררים בנו חוויות קשות ורגשות שליליים.
לכן חשוב להקיף את עצמנו בציורי אוירה ראויים- ציורים אנרגטיים הנותנים אוירה טובה ומעוררים בנו רגשות חיוביים והשראה.

מדוע חשוב לתלות ציור אנרגטי של עדנה טופר כדי ליצור אוירה טובה?

לציור יש כוח עצום, וציירים טובים יודעים איך לנצל את פלטת הצבעים ואיך להעמיד את הקומפוזיציה כך שישקפו את המסרים והרעיונות שהם רוצים להעביר. לא כל יצירת אומנות טובה ומפורסמת, מצייר ידוע ומוכר היא טובה לתליה בבית או במשרד. לעיתים יצירות מסוימות משדרות עצב, כאב או מחאה וכל אלו הן אנרגיות קשות שלא מותאמות לכך שאנשים יצפו בהם כל הזמן בחיי היום יום .יש מעט מאוד אמנים שחשוב להם להעביר מסרים ממוקדים ספציפית להעלאת האנרגיה בחדר ובעיני המתבונן כפי שעדנה טופר עושה כאמנית ומורה רוחנית.

לדוגמא:

ביקרתי בבית מאד מפואר בו היו תלויים על הקירות הדפסים של הצייר הנפלא סלבאדור דאלי. דאלי הוא צייר סוריאליסטי והנושא שהיה מצויר שם היה חלומות זוועה שהוא חווה. בציור הופיעו נמרים עם ניבים חשופים וציפורניים חדות הבאים לטרוף, חיות גרוטסקיות ועוד כל האוירה בציור משדרת פחד ואיום (לינק לציור). תמונה כזו שתלויה בבית, משפיעה על האדם מבלי לשים לב. היא מורידה לו את האנרגיה במקום להעלות אותו והוא אפילו אינו יודע למה. כל מי שנמצא בתוך החדר הזה מושפע מהציור.אותו אדם סבל מפחדים בלתי מוסברים. כאשר הסבתי את תשומת ליבו שיחליף את התמונה לתמונה אנרגטית וחיובית שמעלה את האנרגיה, נעלמו פחדיו.

דוגמא נוספת:

הגיעה אלי בחורה לטיפול שסבלה מדיכאון. כשביקרתי אצלה בבית ראיתי שבחדר השינה שלה על יד המיטה תלויה תמונה שצילמה בהודו בה הופיעו קבצנים, עניים ומסכנים. תמונה כזו חודרת לתת מודע לפני שהיא הולכת לישון ואיך שהיא מתעוררת בבוקר ומלווה אותה כל היום. הקושי והמסכנות של החיים לא מרפים ממנה לרגע. ברגע שהיא הורידה את התמונה הזו והחליפה אותה בציור אנרגטי שמעלה את האנרגיה, כל האווירה בחדר השתנתה לאופטימית, שמחה יותר ומלאת חיות.

הדפסים ליצירת אוירה

עד היום ציורים אלו היו יקרים ביותר ורק מעטים יכלו להרשות לעצמם לקנות את האורגינל. היום ציורים אלו ניתנים בהישג יד לכל מי שחיכה להם זמן רב ורצה ציורים אלו בביתו, הם לא דוהים והם לא נפגעים כך שזו השקעה טובה לטווח רחוק. כעת ניתן להשיג את הציורים של האמנית עדנה טופר הן כאורגינלים והן כהדפסים על קאנבאס בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעזרת שיטת הסקנוגרפיה – תהליך בו נסרקת יצירת המקור בגודל 1:1 ומודפסת בתקן DIGIgraphie במהדורה ממוספרת וחתומה, נאמנה למקור בגודל ובצבע. שיטה זו מאפשרת לעולם האמנות לנצל את החידושים המתקדמים של הטכנולוגיה הדיגיטלית, תוך שמירה קפדנית על סקאלת צבעים נאמנה למקור, איכות ועמידות יוצאות דופן של יצירות אמנות. טכניקה זו משמשת מוזיאונים מהגדולים בעולם כמו הלובר, מוזיאון ניו יורק, מויזאון אורלאן, מוזיאון אלבר-קאהן ורבים אחרים. כל הדפס מקבל תעודה עם אחריות ל-100 שנה על הצבע וספרור של ההדפס. מתוך מגוון הציורים ניתן לרכוש 5 מהם כפוסטרים במחיר מוזל.

רשמים מלקוחות
"התאהבתי בתמונה 'החיפוש' בעקבות אירוע 'הבית הפתוח' בו השתתפתי ובהמשך במדיטציית שלום בה עשיתי מדיטציה מול התמונה הזאת. היום אני קיבלתי את ההדפס שלי, אני מאוד מאושרת מאיכות הצבעים והדפוס של התמונה שמאפשר לי במחיר שאני יכולה להרשות לעצמי ליהנות בביתי מיצירת אומנות זהה לאוריגינל. 'החיפוש' נותן לי תחושה ש'מצאתי' וממלא אותי בגעגוע וגם בשמחה. תודה רבה" סוזן דיין .

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן