ציורים למדיטציה

הציורים המיוחדים למדיטציה וויזואלית של עדנה טופר הגיעו מעולמות עליונים במטרה לתת לכל אדם את היכולת להתחבר לשערים אנרגטיים אלו. טופר משלבת כאן את יכולתיה העצומות בתור טראנס מדיום ומורה רוחנית עם יכולותיה כציירת מקצועית עתירת פרסים – והתוצאה הציורים הרוחניים המפורסמים.

חמשת הציורים למדיטציה שהודפסו כפוסטרים 

קרא כאן על כל ציור ומשמעותו

כעת גם אתה יכול לתלות את ציורי המדיטציה המיוחדים של עדנה טופר

שיעלו לך את האנרגיה בבית ובמשרד. עד היום ציורים אלו היו יקרים ביותר ורק אנשים כמו שרי אריסון יכלו להרשות לעצמם לקנות את האורגינל.
היום ציורים אלו ניתנים בהישג יד לכל מי שחיכה להם זמן רב ורצה ציורים אלו בביתו, הם לא דוהים הם לא נפגעים כך שזו השקעה טובה לטווח רחוק.
כעת ניתן להשיג בגלריית כוליות בהנהלת עדנה טופר הדפסים על קאנבאס בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעזרת שיטת הסקנוגרפיה –
תהליך בו נסרקת יצירת המקור בגודל 1:1 ומודפסת בתקן DIGIgraphie במהדורה ממוספרת וחתומה, נאמנה למקור בגודל ובצבע.
שיטה זו מאפשרת לעולם האמנות לנצל את החידושים המתקדמים של הטכנולוגיה הדיגיטלית, תוך שמירה קפדנית על איכות ועמידות יוצאות דופן של יצירות אמנות. טכניקה זו משמשת מוזיאונים מהגדולים בעולם כמו הלובר, מוזיאון ניו יורק, מויזאון אורלאן, מוזיאון אלבר-קאהן ורבים אחרים.
כל הדפס מקבל תעודה עם אחריות ל-100 שנה על הצבע וספרור של ההדפס.

"עדנה היקרה,
הפוסטר "התעוררות" שמקשט את הסלון שלנו ואהוב אלינו מאוד, קיבל היום "אח", אפשר להגיד "אח גדול", מפני שלא מדובר בפוסטר נוסף, אלה בהדפסה של התמונה, בגודל זהה (90X90) כמו תמונת המדיטציה האמיתית שאת ציירת.
התאהבתי בתמונה "החיפוש" בעקבות אירוע "הבית הפתוח" בו השתתפתי ובהמשך במדיטציית שלום בה עשיתי מדיטציה מול התמונה הזאת.
היום אני קיבלתי את ההדפס שלי, אני מאוד מאושרת מאיכות הצבעים והדפוס של התמונה שמאפשר לי במחיר שאני יכולה להרשות לעצמי ליהנות בביתי מיצירת אומנות זהה לאוריגינל.
"החיפוש" נותן לי תחושה ש"מצאתי" וממלא אותי בגעגוע וגם בשמחה.
תודה רבה!"  סוזן דיין

הציורים "למדיטציה ויזואלית" הם קודים אנרגטיים. כל קוד הוא מפתח לשער המשפיע בצורה שונה על תודעת המתבונן ועוזר לו להיכנס למצב מדיטטיבי או לשנות מצבי תודעה.

יצירות אלה בעלות צבעוניות עשירה ומיוחדת. יש בהן תנועה וזרימה היוצרות רטטים פנימיים היוצאים החוצה אל המתבונן.

עדנה טופר , מנהלת מרכז "כוליות", מרכז למודעות עצמית והתפתחות רוחנית, היא טרנס מדיום, ביכולתה להגיע לרמות רוחניות גבוהות ביותר, לחוות עולמות אחרים ולחזור לעולם החומרי להעביר את התמונות והמסרים לציורים ויזואליים. טופר רואה זכות גדולה להביא לאנושות מתנות חשובות אלה, על מנת שכל אדם ואדם יוכל לחוות ולהתחבר למסרים ולאנרגיות הגבוהות הנובעות מן היצירות.

מהו ציור למדיטציה ויזואלית ?

היצירות דינאמיות ופועלות על המתבונן ועל הסביבה. הן משפיעות על רבדים עמוקים של הנפש והרוח בהיותן בעלות רמה אנרגטית גבוהה. קליטת הציורים מתרחשת לא דרך המחשבה או ההבנה הקוגניטיבית, אלא פועלת ישירות על המתבונן. ככל שהצופה יעמיק בציור, כך הוא יחווה חוויה נפשית ורוחנית מעמיקה יותר.

ציור למדיטציה ויזואלית הציור מפעיל את האונה הימנית של המוח, האונה החווייתית. בזמן ההתבוננות מתאפשרת רמת ריכוז מכסימלית. רמת ריכוז שכזו מאפשרת לעבור ממסגרת פעילות רגילה של המוח למצב תודעה אחר.

ממחקרים מדעיים עולה שלכל צבע וצורה יש תדרים ( resonance ) והשפעה שונים. טופר, המודעת לכך, שמה דגש מיוחד על הדיוק בבחירת הצורות וגווני הצבע. כל ציור מסמל ומייצג קוד אנרגטי הקשור למצב תודעה ייחודי.

ציורים אלה מובנים וגלויים לכל, אין שום צורך בהבנה מוקדמת של תולדות האומנות או שפת האמנות וכן אין שום צורך בלמודי מודעות ורוחניות. כולם חווים את החוויה, כל אחד והיצירה שאליה הוא מתחבר והיא המדברת אל ליבו.

השוני בין ציור אמנותי לבין ציור למדיטציה ויזואלית:

הציור ל"מדיטציה ויזואלית" הוא פעיל ומשפיע על המתבונן ללא האמירה של האמן. לאורך כל תולדות האמנות יצרו האמנים בסגנונות שונים. ציוריהם קיימו ומקיימים עם הצופים יחסי אובייקט – סובייקט. האמנים לאורך כל ההיסטוריה הביעו את עצמם בכל דרך שהיא מהציורים הפרה הסטורים, הציורים הקדמונים המתארים את גדולתם של הפרעונים, המלכים והאלים, דרך הציורים עם המסרים הדתיים ועד לאכספרסיוניסטים המביעים רגשות ותחושות, דרך האמנות המודרנית שהדגישה את השפה האמנותית. כמו כן האמנים הביעו את עצמם במחשבות, באמירה פילוסופית או פוליטית, או כל צורת ביטוי אישית אחרת. כגון זרמים באמנות – האימפרסיוניסטים, הקוביזם, הפוינטיזם, הסוריאליזם, הדאדא, האבסטרקט ועוד.

האינסוף ציור למדיטציה ויזואליתלעומת זאת מגרה הציור המדיטטיבי את המתבונן לאינטראקציה מסוג שונה לחלוטין המביאה אותו לחוויה רוחנית. האמן האמריקאי הידוע "רוטקו" התעסק בלהעביר את החוויה הנקייה, כך שדרך הציור יכנסו למדיטציה.

באמצעות יכולתה של טופר להיכנס ולצאת לחוויית הכוליות ציורים אלה נקיים מכל הבעה שהיא של האמן במודע ובתת מודע.

טופר מקפידה להיות צינור ריק כך שהציורים יעברו בצורה נקיה מהעולמות העליונים לבד הציור ללא שום מעורבות אישית. לפעמים כאשר היא חשה שיש מתח או תחושה אחרת היא מביעה זאת בציור "רגיל" הנמצא לידה. טופר מבחינה בין שני סוגים בציוריה, האחד – הציורים "הרגילים" שהם ציורים אקספרסיבים מופשטים, והשני – ציורים "למדיטציה ויזואלית". לציורים אלה יצרה חתימה ייחודית, כדי להבדילם משאר עבודותיה. לצד חתימתה הקבועה מופיע שמה בסנסקריט: אום שאקטי.

ציוריה של עדנה טופר הודפסו כפוסטרים והם מיועדים למספר מטרות:

* התפתחות עצמית ורוחנית
* יצירת אוירה ואנרגיה חיוביות יותר בבית ובמשרד.
* לשם התרגעות
* לשקט נפשי
* ריכוז והתמקדות טובה יותר
* הגברת היצירתיות והעשייה
* פיתוח יכולת הביטוי והתקשורת
* העלאת יכולת האינטואיציה ופיתוח הדמיון
* תחושה של קבלת אנרגיה והתמלאות בה
* לכל המעוניינים לחוות חוויה רוחנית
* לשם יופי ואסתטיקה ויזואלית.

התעוררות ציור למדיטציה ויזואליתמידות הפוסטרים – 69*79 ס"מ.
המחיר במקום 99 ש"ח
אריזה ומשלוח 28 ש"ח

להזמנות אנא פנו למרכז כוליות
רח' סולץ 9/8 הרצליה.
טלפון : 9589553 – 09

הציור המקורי "התעוררות" נקנה על ידי שרי אריסון והוא היום רכושה הפרטי,
ניתן עדיין לקנות רפרודוקציות של הציור במרכז כוליות.

טכניקת הציור
גודל הציור 90 ס"מ / 90 ס"מ, צבע אקריליק על בד.

טופר מניחה על הבד שכבות צבע דקיקות, היוצרות שקיפויות ומעברים עדינים ביותר מעין גלזורות (טכניקה בצבע שמן ). אלה מעניקים לציור תחושה של עומק רב. מבטו של המתבונן נע פנימה והחוצה בין השכבות, תוך גילויי אפשרויות אינספור של צפייה.

כדי לרכוש את היכולת לצייר ציורים למדיטציה, היה על טופר לפתח את מודעותה העצמית והרוחנית לרמה גבוהה מאד. מלבד השכלתה הרחבה בציור, עברה תהליכים רוחניים ארוכים על מנת להיות כלי ריק ונקי שביכולתו להעביר מסרים מהעולמות העליונים למדיום הציור.

טופר נכנסת למדיטציה עמוקה כדי לקבל ולראות את היצירה שנגלית אליה במדויק. ( לפעמים היצירה נגלית בשלבים) לאחר מכן היא ניגשת לעבודה ומכוונת את עצמה לתדר המותאם לסוג הציור. מכיוון שהעבודה מתבצעת בהמשכים, עליה להביא את עצמה כל פעם מחדש למצב מודעות המותאם לסוג היצירה. ציורים אלה דורשים דיוק וריכוז עצום ויכולת שליטה במדיום הציור.

כיצד להתבונן בציור למדיטציה?

קרא עוד על הטכניקה למדיטציה עם הציורים כאן
הציורים למדיטציה ויזואלית מייצגים סוגים שונים של אנרגיה. בדרך כלל כל מתבונן מתחבר ליצירה שלאנרגיה שלה הוא זקוק ביותר, או שבה הוא נמצא במלוא העוצמה ברגע ההתבוננות. היצירה הנבחרת ע"י המתבונן משפיעה עליו ביותר, על צרכיו הפנימיים, הרוחניים והנפשיים. כגון רגיעה עמוקה או לחילופין התעוררות.

היצירות מיועדות להתפתחות עצמית ורוחנית, יוצרות אוירה ואנרגיה חיובית ביותר בבית ובמשרד, הן עוזרות לאנשים להתרכז ולהתמקד, להירגע ולהגיע לשקט נפשי. כמו כן הן יוצרות במתבוננים חוויה רוחנית מיוחדת הגורמת להתפתחות המודעות והרוחניות.

טופר מציעה לצופה להביט בציור במשך חמש דקות לפחות, כדי להפנים את הצורות ואת הצבעים. לאחר מכן, לעצום את העיניים ולהמשיך לראות את הציור בעיני רוחו, על המסך הפנימי שלו. כך יפנים את הציור עוד יותר.

להזמנות אנא פנו לכוליות בטלפון 09-9589553

ניתן לקרא בפירוט איך לעשות מדיטציה עם הציורים כאן

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן